Redovna godišnja Skupština UKUD „Baščaršija“

Skupšina je održana 04.11.2009 godine u prostorijama Društva sa početkom u 20,00 sati.

Prije samog početka Skupštine održana je počast u čast nedavno preminulog Gdin.Ekrema Čizmića dugogodišnjeg člana i koreografa našeg Društvaa u njegovu čast sekcija veterana izvela je jednu koreografiju koju je na repertoar našeg Društva postavio Gdin.Ekrem Čizmić.

Skupština je bila podijeljena u tri dijela, u zabavnom dijelu predstavile su se sekcije Društva. Tako su nastupili:

  • A-ansambl folklor
  • A-ansambl orkestar
  • Dječiji izvođački ansambl
  • Ženska vokalna grupa
  • Ansambl veterana

Nakon zabavnog dijela uslijedio je radni dio Skupštine u kojem su se podnijeli izvještaji o radu Društva u prethodnom periodu a koji su prihvaćeni od strane Skupštine. Nakon radnog dijela Skupštine organizovana je zakuska i druženje članova koje se nastavilo do kasno u noć.

Vezani sadržaj